0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار حکم پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Turkey Super Lig
Sivasspor
۰
۰
Adana Demirspor
inprogress
۱۴:۰۰
  Australia A-League Women
Canberra United FC (W)
۰
۵
Western United FC (W)
Finished
۰۷:۳۰
Western Sydney Wanderers FC (W)
۱
۰
Newcastle Jets (W)
Finished
۱۰:۰۰
  Paraguay Primera Division
Libertad Asuncion
۱
۰
Guarani Asuncion
Finished
۰۱:۳۰
  Australia A-League
Central Coast Mariners
۲
۲
Western Sydney Wanderers
inprogress
۱۲:۱۵
Macarthur FC
۲
۲
Western United
Finished
۰۹:۳۰
Wellington Phoenix FC
۲
۲
Perth Glory
Finished
۰۵:۳۰
  Hong Kong Premier League
Southern District Rsa
۲
۱
Rangers
Finished
۱۰:۳۰
Resources Capital FC
۰
۳
Kitchee
inprogress
۱۳:۳۰
  South America South American Championship U20
Brazil U20
۲
۱
Paraguay U20
Finished
۰۴:۰۰
Colombia U20
۱
۰
Argentina U20
Finished
۰۴:۰۰
  Panama Liga Prom
San Francisco FC Reserves
۱
۲
Udelas FC
Finished
۰۱:۳۰
  World Friendly Club Matches
Danubio
۰
۰
Cerro Largo FC
Finished
۰۰:۴۵
Moreton Bay United
۱
۲
Gold Coast United
Finished
۱۰:۳۰
Gornik Polkowice
۱
۱
Chrobry Glogow
inprogress
۱۲:۳۰
SK Kladno
۵
۵
TJ Sokol Zapy
inprogress
۱۲:۳۰
Dinamo Minsk
۱
۰
Energetik-BGU
inprogress
۱۲:۳۰
NK Hrvatski Dragovoljac
۰
۳
Kustosija
inprogress
۱۲:۳۰
KS Ruch Chorzow
۰
۰
KS Hutnik Krakow
inprogress
۱۳:۳۰
Motorlet Praha
۱
۲
FK Banik Most - Sous
inprogress
۱۳:۰۰
Bohemians 1905 B
۲
۰
FC Kolin
inprogress
۱۳:۰۰
Hradec Kralove B
۰
۲
MKF Chrudim
inprogress
۱۲:۳۰
SK Sigma Olomouc 2
۳
۰
Frydek Mistek
inprogress
۱۲:۳۰
Parnu JK Vaprus
۱
۱
Tallinna JK Legion
inprogress
۱۲:۳۵
Sandecja Nowy Sacz
۰
۰
Stal Rzeszow
inprogress
۱۳:۰۰
SV Ried
۰
۱
SK Vorwarts Steyr
inprogress
۱۳:۳۰
FK AS Trencin
۰
۰
FK Raca Bratislava
inprogress
۱۳:۳۰
Montevideo Wanderers
۱
۲
Centro Atletico Fenix
Finished
۰۴:۰۰
FK Apos Blansko
۱
۱
FC Slovan Rosice
inprogress
۱۳:۰۰
Harju Jalgpallikool
۴
۳
FC Levadia Tallinn
Finished
۱۰:۴۵
Erdi VSE
۰
۰
Dabas FC
inprogress
۱۳:۳۰
Elite 3000 Helsingor
-
-
Vanlose
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Energiya Khabarovsk
۰
۳
PFK Kryliya Sovetov Samara
Finished
۱۱:۳۰
FK Khimki
۱
۱
Veles Moscow
inprogress
۱۱:۳۰
CSM Ramnicu Sarat
۰
۰
FC Buzau
inprogress
۱۲:۳۰
Rochedale Rovers
۲
۲
Brisbane City
inprogress
۱۲:۳۰
FK Chernomorets Novorossiysk
۲
۱
SKA Khabarovsk II
inprogress
۱۲:۳۰
SK Hanacka Slavia Kromeriz
۰
۱
SFC Opava
inprogress
۱۳:۰۰
MSK Zilina
۰
۱
Trinec
inprogress
۱۳:۳۰
SKF Sered
۰
۰
Povazska Bystrica
inprogress
۱۳:۳۰
AFC Progresul Spartac Bucuresti
۰
۰
FC Dinamo Bucuresti
inprogress
۱۳:۳۰
FC Vysocina Jihlava
۰
۰
FK Viktoria Zizkov
inprogress
۱۳:۳۰
Viitorul Targu Jiu
۱
۰
Viitorul Simian
inprogress
۱۳:۳۰
Polonia Bytom
۰
۰
Zaglebie Sosnowiec SSA
inprogress
۱۳:۳۰
Middelfart
۱
۰
Kolding IF
inprogress
۱۳:۳۰
Pärnu JK
۰
۱
JK Tammeka Tartu
inprogress
۱۳:۳۰
III Keruleti Tue Upe
۰
۰
Erzsebeti SMTK
inprogress
۱۳:۳۰
MFK Karvina
۰
۰
Prostejov
inprogress
۱۳:۳۰
FC Isloch Minsk Raion
۱
۰
FK Slutsk
inprogress
۱۳:۳۰
Olimpia Elblag
۰
۰
Sokol Ostroda
inprogress
۱۳:۳۰
ACS Gloria Bistrita
۰
۳
Unirea Dej
inprogress
۱۳:۳۰
MMKS Concordia Elblag
۲
۰
Starogard Gdanski
inprogress
۱۳:۳۰
Mikkelin Palloilijat MP
۰
۰
Pepo Lappeenranta
inprogress
۱۳:۴۵
Dnepr Mogilev
۰
۰
FC Vitebsk
inprogress
۱۴:۰۰
Sparta Prague B
-
-
AC Dukla Praha
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Voska Sport
-
-
Bregalnica Stip
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
IFK Goteborg
-
-
Halmstads BK
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
OKS Odra Opole
-
-
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
FC Inter Turku
-
-
SalPa Salo
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
HSK Zrinjski Mostar
-
-
FC Vion Zlate Moravce
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Uhersky
-
-
Matador Puchov
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Indonesia Liga 1
Persita Tangerang
۰
۰
Persis Solo
Finished
۱۱:۳۰
Bhayangkara Surabaya United
۰
۱
Dewa United FC
inprogress
۱۲:۳۰
  India I-League
Rajasthan United
۱
۲
Tiddim Road Athletic Union FC
Finished
۱۲:۰۰
  Mexico LIGA MX
Puebla
۱
۲
CF Rayados de Monterrey
Finished
۰۴:۳۵
Club Tijuana Xoloitzcuintles
۰
۰
Pumas UNAM
Finished
۰۶:۳۵
  Spain Tercera Division - Grp. 12
Arucas CF
۲
۰
CF Estrella
Finished
۰۰:۳۰
UD Villa de Santa Brigida
۰
۰
UD San Fernando
Finished
۰۰:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Defensa y Justicia
۲
۴
Atletico Huracan
Finished
۰۴:۰۰
Rosario Central
۱
۰
Argentinos Juniors
Finished
۰۱:۴۵
  Costa Rica Liga de Ascenso Clausura grp. A
Deportiva Carmelita
۱
۱
AD Sarchi
Finished
۰۵:۳۰
  Mexico Liga de Expansion
Pumas Tabasco
۱
۱
CD Tepatitlan de Morelos
Finished
۰۲:۳۵
  Bangladesh Premier League
Bashundhara Kings
۲
۰
Sheikh Russell KC
inprogress
۱۲:۳۰
Fortis Limited
۱
۱
Bangladesh Police Club
inprogress
۱۲:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie A
Inter Playa del Carmen
۲
۲
Deportiva Venados
Finished
۰۲:۳۰
Coras de Nayarit FC
۱
۰
U.A. de Zacatecas
Finished
۰۷:۰۰
Tecos
۲
۰
Halcones de Zapopan
Finished
۰۴:۳۰
  Kenya League Women
Ulinzi Starlets (W)
۰
۱
Wadadia (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Costa Rica Primera Division Women
Dimas Escazu (W)
۴
۰
Municipal Pococi (W)
Finished
۰۵:۳۰
Alajuelense (W)
۱
۱
Sporting FC (W)
Finished
۰۴:۳۰
  Chile Primera Division
Union La Calera
۳
۲
Everton Vina del Mar
Finished
۰۳:۳۰
Nublense
۳
۲
Magallanes Santiago
Finished
۰۱:۰۰
  Japan Empress's Cup Women
NTV Beleza (W)
۴
۰
Inac Kobe Leonessa (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Mexico Liga TDP, Group 8
Deportivo CDH
۰
۱
Atlético Pachuca
Finished
۰۱:۳۰
  Mexico Liga TDP, Group 1
Corsarios de Campeche
۰
۰
CD Pioneros de Cancun II
Finished
۰۰:۳۰
  Mexico Liga TDP, Group 16
FC Santiago
۶
۰
San Nicolas FC
Finished
۰۳:۳۰
  Algeria U19 League
Hamra Annaba U19
۲
۱
JSM Skikda U19
Finished
۱۱:۳۰
CR Temouchent U19
۱
۳
GC Mascara U19
Finished
۱۱:۳۰
USM Alger U19
۶
۱
JS Kabylie U19
Finished
۱۱:۳۰
ES Ben Aknoun U19
۵
۱
ES Setif U19
Finished
۱۱:۳۰
MC Saida U19
۱
۲
ES Mostaganem U19
Finished
۱۱:۳۰
ASM Oran U19
۳
۰
MC El Bayadh U19
Finished
۱۱:۳۰
  South Africa Diski Challenge
Royal AM Reserves
۲
۰
Moroka Swallows Reserves
inprogress
۱۱:۳۰
Orlando Pirates Reserves
۰
۰
Richards Bay Reserves
inprogress
۱۳:۳۰
  Thailand Thai League 3
Yasothon FC
۳
۲
Surin Khongcheemoon FC
Finished
۱۲:۰۰
Banbueng FC
۱
۲
Pluakdaeng United FC
Finished
۱۲:۰۰
Lopburi City FC
۲
۰
Assumption United
Finished
۱۲:۰۰
Saraburi Utd
۰
۱
Chainat United FC
Finished
۱۲:۰۰
STK Muangnont
۰
۱
Royal Thai Air Force FC
inprogress
۱۲:۳۰
Chanthaburi FC
۰
۰
Marine Corps FC
inprogress
۱۳:۳۰
  Turkey U19 Elit Ligi
Torku Konyaspor U19
۲
۰
Boluspor U19
inprogress
۱۲:۳۰
Galatasaray U19
۲
۰
Fatih Karagumruk U19
inprogress
۱۳:۳۰
Genclerbirligi U19
۲
۱
Adanaspor FK U19
inprogress
۱۲:۳۰
Manisa U19
۱
۱
Tuzlaspor U19
inprogress
۱۲:۳۰
Umraniyespor U19
۲
۲
Trabzonspor U19
inprogress
۱۲:۳۰
Adana Demirspor U19
۲
۰
MKE Ankaragucu U19
inprogress
۱۲:۳۰
Bursaspor U19
۱
۱
Yeni Malatyaspor U19
inprogress
۱۲:۳۰
Antalyaspor U19
۰
۱
Sivasspor U19
inprogress
۱۲:۳۰
Kayserispor U19
۱
۲
Istanbulspor U19
inprogress
۱۲:۳۰
Afjet Afyonspor U19
۱
۱
Pendikspor U19
inprogress
۱۲:۳۰
Fenerbahce SK U19
۰
۰
Istanbul Basaksehir FK U19
inprogress
۱۳:۳۰
Altay U19
۰
۰
Kocaelispor U19
inprogress
۱۲:۳۰
Keciorengucu U19
۱
۰
Samsunspor U19
inprogress
۱۲:۳۰
Eskisehirspor U19
۱
۰
Erokspor U19
inprogress
۱۲:۳۰
Hatayspor U19
۰
۰
Alanyaspor U19
inprogress
۱۲:۳۰
Kasimpasa U19
۰
۰
Besiktas JK U19
inprogress
۱۲:۳۰
  Israel National League U19
Maccabi Petach Tikva U19
۱
۱
Hapoel Hod Hasharon U19
Finished
۱۱:۰۰
Maccabi Herzliya U19
۲
۰
Hakoah Amidar Ramat Gan U19
Finished
۱۰:۰۰
Maccabi Ironi Kiryat Ata U19
۲
۰
Hapoel Ironi Acre U19
Finished
۱۲:۰۰
Maccabi Yaffo Kabilio U19
۰
۰
Bnei Yehuda Tel Aviv U19
inprogress
۱۳:۰۰
Bnei Sakhnin FC U19
۲
۲
Hapoel Hadera U19
inprogress
۱۲:۳۰
Hapoel Ramat Gan U19
۰
۰
Beitar Jerusalem U19
inprogress
۱۲:۴۵
Beitar Ness Toubruk U19
۱
۰
Hapoel Herzliya U19
inprogress
۱۲:۳۰
Hapoel Haifa U19
۰
۲
Maccabi Haifa U19
inprogress
۱۳:۲۰
Maccabi Petach Tikva U19
۱
۱
Ashdod U19
inprogress
۱۳:۳۰
Maccabi Netanya U19
۲
۰
Hapoel Rishon Lezion U19
inprogress
۱۳:۳۰
  Colombia Primera A
CD Jaguares de Cordoba
۲
۲
Independiente Santa Fe
Finished
۰۱:۵۰
  Mexico Liga MX Femenil
Gallos Blancos Del Queretaro (W)
۰
۰
Santos Laguna (W)
Finished
۰۴:۳۵
  Italy Campionato Primavera 2
Crotone U19
۱
۲
SS Monopoli 1966 U19
inprogress
۱۳:۱۵
Reggina U19
۰
۰
US Salernitana U19
inprogress
۱۳:۳۰
Spezia U19
۰
۰
Ternana U19
inprogress
۱۳:۳۰
Cosenza Calcio U19
-
-
Benevento Calcio U19
inprogress
۱۳:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 2
Antalya Kestelspor
-
-
Gumushanespor
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Thailand Thai League 2
Chiangmai United FC
۰
۰
Raj Pracha
inprogress
۱۴:۰۰
Kasetsart
-
-
Trat FC
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Krabi FC
-
-
Uthai Thani FC
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
Sportivo Italiano
۰
۰
CA Atlas
Finished
۰۲:۳۰
Real Pilar
۰
۱
Deportivo Laferrere
Finished
۰۲:۳۰
  Panama LPF
San Francisco FC
۲
۲
Independiente de La Chorrera
Finished
۰۴:۳۰
  Spain Primera Division Women
Villarreal (W)
-
-
Deportivo Alaves (W)
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Turkey League Women
Fomget GSK (W)
۰
۱
Konak Belediyesi (W)
inprogress
۱۳:۳۰
  Turkey 1. Lig
Tuzlaspor
۰
۰
Sakaryaspor
inprogress
۱۴:۰۰
  Thailand Thai League 1
Bangkok United
-
-
Lampang FC
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Muang Thong United
-
-
Nakhon Ratchasima
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
  Brazil Campeonato Capixaba
Serra FC ES
۱
۲
Real Noroeste Capixaba FC
Finished
۰۲:۳۰
  Mexico U20 League
Tijuana U20
۰
۱
Pumas UNAM U20
Finished
۰۳:۱۵
  Kenya Premier League
Kariobangi Sharks
۰
۱
Bidco United
inprogress
۱۳:۳۰
  Greece U19 Super League
PAS Giannina U19
۲
۰
Atromitos U19
inprogress
۱۳:۳۰
Asteras Tripolis U19
۰
۰
Panathinaikos U19
inprogress
۱۳:۳۰
Volos NPS U19
۰
۰
Panaitolikos U19
inprogress
۱۳:۳۰
Lamia U19
۰
۰
Ionikos U19
inprogress
۱۳:۳۰
  Turkey 2. Lig - White Group
Inegolspor
-
-
24 Erzincanspor
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Ankaraspor
-
-
Isparta 32 Spor
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید